Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
