Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн
