Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Fields
nl: Velden

en: Count
nl: Aantal

en: Events
nl: Evenementen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Event Name
nl: Naam van de gebeurtenis

en: About
nl: Over

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: Debugging is enabled
nl: Debugging is ingeschakeld
