Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Fields
oc: Camps

en: Count
oc: Descompte

en: Events
oc: Eveniments

en: Token
oc: Geton (token)

en: Changed
oc: Modificat

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Properties
oc: Proprietats
