Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Count
ro: Contor

en: Events
ro: Evenimente

en: Token
ro: Simbol

en: Changed
ro: Schimbat

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Properties
ro: Proprietăți
