Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Fields
ru: Поля

en: Count
ru: Количество

en: Events
ru: Мероприятия

en: Token
ru: Токен

en: Changed
ru: Изменение

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Properties
ru: Свойства

en: Event:
ru: Событие:

en: Development settings
ru: Настройки разработки
