Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Count
sq: Numri

en: About
sq: Informacione
