Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Properties
ta: பண்புகள்
