Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Email
am: ኢሜይል
