Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər
