Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Count
bg: Брой
