Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Fields
bs: Polja

en: Events
bs: Događaji
