Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་
