Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo
