Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Fields
gl: Campos

en: Count
gl: Contar

en: Events
gl: Eventos

en: Token
gl: Símbolos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Properties
gl: Propiedades
