Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Count
hi: गुणांक

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में
