Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Count
ku: ژمارە

en: About
ku: دەربارە
