Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Edit
ms: Sunting

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Email
ms: E-mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Count
ms: Bilangan

en: About
ms: Perihal
