Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Fields
pl: Pola

en: Count
pl: Liczba

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Token
pl: Wzorzec

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Properties
pl: Właściwości

en: Development settings
pl: Ustawienia programistyczne
