Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Count
ps: شمیر

en: About
ps: په اړه

en: Properties
ps: ځانتياوې
