Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Fields
sk: Polia

en: Count
sk: Počet

en: Events
sk: Udalosti

en: Changed
sk: Zmenené

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Properties
sk: Vlastnosti
