Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Count
sl: Število

en: About
sl: O modulu
