Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
