Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Count
th: จำนวน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ
