Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: About
ug: ھەققىدە
