Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Fields
uk: Поля

en: Count
uk: Лічильник

en: Events
uk: Події

en: Token
uk: Замінник

en: Changed
uk: Змінено

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Properties
uk: Властивості

en: Event:
uk: Подія:

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: Create an event
uk: Створити запис події

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
