Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل
