Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Fields
cs: Pole

en: Count
cs: Počet

en: Events
cs: Události

en: Changed
cs: Změněno

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Properties
cs: Vlastnosti
