Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Fields
fa: فیلدها

en: Count
fa: شمارش

en: Events
fa: رویدادها

en: Token
fa: توکن

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Event Name
fa: نام رویداد

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Development settings
fa: تنظیمات توسعه
