Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Fields
hu: Mezők

en: Count
hu: Mennyiség

en: Events
hu: Események

en: Token
hu: Vezérjel

en: Changed
hu: Módosítva

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások

en: Create an event
hu: Egy esemény létrehozása

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
