Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Fields
ka: ველები

en: Count
ka: რაოდენობა
