Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन
