Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Fields
nn: Felt
