Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Fields
pt: Campos

en: Count
pt: Contagem

en: Events
pt: Eventos

en: Changed
pt: Alterado

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: Event Name
pt: Nome do evento

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Properties
pt: Propriedades

en: Development settings
pt: Definições de desenvolvimento

en: Verifying entry...
pt: Verificando entrada...
