Mailchimp Events (3.2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
