Mailchimp marketing (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: Audience
gu: પ્રેક્ષક

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Mapping
gu: મેપિંગ
