Mailchimp marketing (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Audience
hi: दर्शक

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Mapping
hi: मानचित्रण
