Mailchimp marketing (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: API Key
ro: Cheie API

en: Add vocabulary
ro: Adaugă clasificare

en: Mapping
ro: Mapare

en: Manage modules
ro: Gestionați modulele
