Mailchimp marketing (2.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Group
bg: Група

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Test
bg: Тест

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Send
bg: Изпрати

en: Add vocabulary
bg: Добави речник
