Mailchimp marketing (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Audience
gl: Audiencia

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Test
gl: Proba

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Send
gl: Enviar

en: Add vocabulary
gl: Engadir vocabulario

en: Test email addresses
gl: Direccións de proba do boletín
