Mailchimp marketing (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Audience
sv: Målgrupp

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Send
sv: Skicka

en: Add vocabulary
sv: Lägg till vokabulär

en: Missing test email address.
sv: Saknar e-postadress för test.

en: Test email addresses
sv: E-postadresser för test

en: Loading data...
sv: Laddar data...
