Mailchimp marketing (2.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: Audience
te: ప్రేక్షకులు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Send
te: పంపించు
