Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Audience
ja: 読者

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Test
ja: テスト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Send
ja: 送信

en: Add vocabulary
ja: ボキャブラリーを追加

en: Missing test email address.
ja: テストメールアドレスが見つかりません。

en: Test email addresses
ja: テストメールアドレス

en: Loading data...
ja: データを読み込み中...
