Mailchimp marketing (2.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Audience
ar: جمهور

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Test
ar: الاختبار

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Send
ar: أرسل

en: Add vocabulary
ar: إضافة معجم
