Mailchimp marketing (2.0.1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Audience
fr: Auditoire

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Test
fr: Tester

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Send
fr: Envoyer

en: Integration
fr: Intégration

en: Add vocabulary
fr: Ajouter un vocabulaire

en: Mailchimp
fr: MailChimp

en: Missing test email address.
fr: Il manque l'adresse de courriel de test.

en: Test email addresses
fr: Adresses de courriel pour les tests

en: Loading data...
fr: Chargement des données...

en: Mailchimp API Key
fr: Clé d'API MailChimp

en: sent
fr: envoyé

en: A comma-separated list of email addresses to be used as test addresses.
fr: Une liste d'adresses de courriel, séparées par des virgules, à utiliser comme adresses de test.

en: Invalid email address "%mail".
fr: Adresse de courriel "%mail" invalide.

en: scheduled
fr: planifié

en: Manage modules
fr: Gérer les modules
