Mailchimp marketing (2.0.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Group
id: Grup

en: Audience
id: Pemirsa

en: Content types
id: Jenis konten

en: Test
id: uji

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Send
id: Kirim

en: Add vocabulary
id: Tambah kosakata
