Mailchimp marketing (2.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Test
ka: ტესტი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Add vocabulary
ka: ლექსიკონის დამატება
