Mailchimp marketing (2.0.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: API Key
pl: Klucz API

en: Send
pl: Wyślij

en: Add vocabulary
pl: Dodaj słownik

en: Missing test email address.
pl: Brakujący testowy adres e-mail.

en: Test email addresses
pl: Testowe adresy e-mail

en: Loading data...
pl: Trwa ładowanie danych...

en: Mailchimp Subscription Form
pl: Formularz subskrypcji Mailchimp

en: Mailchimp API Key
pl: Klucz API Mailchimp

en: Invalid email address "%mail".
pl: Niepoprawny adres e-mail "%mail".
