Mailchimp marketing (2.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Group
ur: گروپ

en: Audience
ur: شائقین

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔
