Mailchimp Transactional (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Tags
my: Tag များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
